16 травня 2024 року в Україні — День вишиванки. Це особлива подія для українського народу. Державна установа «Харківська обласна фітосанітарна лабораторія» вітає з Днем Вишиванки! Бажаємо щастя і міцного здоров’я! Нехай рідна земля Вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення. Бажаємо Вам завжди залишатися сильними, міцними і чудовими!
З повагою , в. о. директора ДУ «Харківська фітолабораторія» Анатолій КРИЛОВ та колектив
![](https://i.postimg.cc/qBhZTSSQ/IMG-e80570d7e39457d508b96d6671be92f4-V.jpg)